Obec Volárna, Volárna 137, 280 02 Kolín volarna@volarna.cz 321 320 022

Aktuality

Omezení školních spojů ve dnech 21. a 22. 12. 2020

Vážení zástupci měst a obcí,

dovolte mi, abych Vás informoval, že v souvislosti s aktuálním nařízením Vlády České republiky o ukončení školní výuky již ke dni 18. 12. 2020, budou na některých linkách omezeny vybrané autobusové spoje plnící primárně funkci školních spojů a to ve dnech původně očekávaného školního vyučování, tedy 21. a 22. 12. 2020.

Opatření se týká pouze některých spojů, jejichž omezení generuje přímé finanční úspory (tedy jejich zrušením nevznikají dodatečné náklady v podobě přístavných či odstavných jízd). V naprosté většině případů se jedná o spoje, které jsou ve stávajících jízdních řádech označeny příslušnou časovou poznámkou omezující jejich jízdu v období mezi 23. 12. 2020 – 3. 1. 2021

Z důvodu časové tísně a velmi omezeného období platnosti tohoto opatření (pouze dva dny), nebudou tyto informace zveřejněny přímo na dotčených zastávkách. Pro linky zařazené v systému PID budou informace zveřejněné na stránkách www.pid.cz a to vč. integrovaného vyhledávače spojení, pro ostatní linky byli požádáni dopravci o zveřejnění této informace na svých webových stránkách, popřípadě vývěskou ve vozidlech.

Budeme rádi, pokud zajistíte předání těchto informací občanům například prostřednictvím vašich webových stránek.

Děkujeme Vám za pochopení i spolupráci

Tomáš Duroň

Nabídka zaměstnání

ZEMĚDĚLSKÁ   SPOLEČNOST

PROTECO AGRO s.r.o.

se sídlem v Ohařích

nabízí zaměstnání v provozu živočišné výroby.

Jedná se o pozici ošetřovatel skotu – dojič (dojička).

Požadavky: kladný vztah ke zvířatům, schopnost využívat k práci moderní technologie – dojící roboty, pečlivost, flexibilita, zodpovědnost.

nevyučené v oboru rádi zaškolíme

možnost nástupu ihned

místo zaměstnání : Ohaře, areál zemědělského podniku

možnost hlavního pracovního poměru nebo dohody

Bližší informace hlavní zootechnička  Ing. Milada Eliášová mobil 724 880 525

nebo email: m.eliasova@proteco-as.cz