Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 26. 10. 2013

Obec Volárna

Fotbalový zápas 26. 10. 2013

RADIM – VOLÁRNA 2:1

Naši žáci prohráli v tomto kole na půdě Červených Peček 5:4.

V tomto utkání dvou týmu ze dna tabulky, jsme chtěli vyjít vítězně. A myslím že náš styl hry tomu napovídal. Hrál se hodně útočný fotbal, ze kterého jsme se snažili vytěžit maximum. V prvním poločase se nám gól vstřelit nepodařilo, i když naši útočníci měli několik šancí vstřelit gól, které zhatil buď brankař domácích nebo je zastavila branková konstrukce. A konečně můžeme říct že jsme byli v první půli lepším týmem.

Začátek druhého poločasu byl z naší strany trochu hektický, pak jsme ale navázali na výkon z poločasu prvního. Zlom utkání přišel v 60. minutě, kdy brankař domácích srazil našeho útočníka, za což si vysloužil červenou kartu. Nařízenou penaltu však Jakub Čihák neproměnil a domácí oslabeni o jednoho hráče začali hrát úplně jiný fotbal. V 66. minutě jsme inkasovali gól ofsajdu. V 68. minutě srovnával skóre Tomáš Šedivý, ale hned po rozehrávce jsme opět chybovali a inkasovali. Po zbytek zápasu jsme se snažili ohrozit branku domácích a těsně před koncem utkání nám rozhodčí neuznal jasný gól. Po dlouhé době jsme hráli pěkný fotbal, i když výsledek tomu nenasvědčuje. Uvedl po zápase Aleš Hanek

!! Na závěr se chceme omluvit týmu Jestřabí Lhoty za použití výrazu ,,Blešáci” v reportáži z minulého kola. Toto názvosloví se používá již několik let, bohužel to do novin nepatří. Omlouvám se Ladislav Bruna, autor reportáží!!

Branky: 66., 68. Šedivý, 69.,

Rozhodčí: Lev

Diváci: cca 50

ŽK Volárna: 3

Sestava:
V brance: Dostál
Obrana: Bruna, Hanek, Mlýnek, Pelikán ( 80. Hloucal)
Záloha: Čapek, Hartman, Čihák, Kukal (65. Luťha)
Útok: Šedivý, Szabo

Další utkání se hrají v sobotu 2.11. žáci hrají s týmem Nebovid od 12 hodin a Dospělý s FK Kolín ,,B” od 14 h