Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 2. 11. 2013

Obec Volárna

Fotbalový zápas 2. 11. 2013

VOLÁRNA – KOLÍN B 3:4 na penalty

V sobotu 2. 11. se hrála utkání žáků s týmem Nebovid 10:0 (5:0 poločas) a od 14-ti h zápas dospělých…..

Po sérii neúspěchů, už asi nikdo nedoufal ve zlepšení naší situace. První poločas se pro nás nevyvíjel příznivě a už ve 13. minutě jsme poprvé inkasovali po prohraném osobním souboji. Snažili jsme se hrát více dopředu, problém nám však dělala přesnost finálních přihrávek a samotné zakončení. Obrovskou příležitost přinesla 26. minuta, kdy po faulu kolínského hráče ve vápně nařídil rozhodčí penaltu. Tu jsme bohužel neproměnili. Po zbytek prvního poločasu se hrál dosti vyrovnaný fotbal.

Ve druhé půli se nám začalo více dařit. Po rychlém protiútoku srovnával na 1:1 Tomáš Šedivý. Při dalším z jeho úniků byl faulován bránícím hráčem, který šel v 60. minutě předčasně pod sprchu. Následnou standardku rozehrál Tomáš Šedivý, jeho střelu brankař vyrazil přímo k Lukáši Luťhovi, který nabídnutou příležitost proměnil. Po této brance jsme hráli jen na polovině soupeře. Po další pěkné akci zvyšoval skóre v 70. minutě Petr Čapek. Dvoubrankové vedení nás ale zřejmě ukonejšilo natolik, že jsme opět začali dělat chyby. V 81. minutě po chybné rozehrávce dokázali hosté snížit. Nám se už tolik nedařilo a v 86.minutě jsme opět inkasovali. Za konečného stavu 3:3 přišel na řadu penaltový rozstřel, ve kterém jsme úplně vyhořeli.

,,Hra po celý zápas nebyla špatná, ale už jen fakt, že jsme v podzimní části neproměnili šest pokutových kopů je zarážející. Konečně máme alespoň bod, a já doufám, že nás už smůla navždy opustila.”  Aleš Hanek

Branky: 57. Šedivý, 61. Luťha, 70. Čapek

Rozhodčí: Malý

ŽK: 2:5 (60.minutě ČK po 2 ŽK pro Kolín)

Diváci: 50

Sestava:
V brance: Dostál
Obrana: Bruna, Hanek, Mlýnek, Pelikán
Záloha: Kukal, Čihák, Hartman, Luťha (79. Bouma)
Útok: Szabo (65. Čapek), Šedivý
Nejlepší hráč Volárny byl Tomáš Šedivý, který měl podíl na všech vstřelených brankách.

Další utkání hrají žáci 9. 11. v Ovčárech a  dospělí 10. 11. v Kouřimi