Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 31. 8. 2013

Obec Volárna

Fotbalový zápas 31. 8. 2013

LIBODŘICE – VOLÁRNA 7:0

Další kolo Postřižinského okresního přeboru je za námi a už teď můžu říci, že jsme jak Slavie Praha, protože ta taky dostala 7:0.

 Od začátku poločasu se bojovalo na celé hrací ploše. Domácí Libodřice byli o něco lepší, měli více ze hry a jejich útoky často doplňovali i obránci.

Ve 35. minutě předvedl domácí brankař skvělou robinzonádu, když po  přímém kopu likvidoval střelu do šibenice od Jakuba Čiháka. Ve 38. minutě dali domácí svůj první gól, který byl jak se zdá osudným. Pak už se to na naší branku jen hrnulo. Další obdržený gól rozhodčí neuznal, a tak se odcházelo do kabin za stavu 1:0 pro Libodřice.

Hned v úvodu druhého poločasu jsme po špatné rozehrávce obrany inkasovali. Od té doby byli libodřičtí hráči pány na hřišti a prakticky s námi zametli.  Další gól padl v 52. minutě. V 65. minutě po inkasováném 4. gólu se z lampiónu ozvalo: ,, Po pátém gólu bude pivo za bůra” což domácí velice motivovalo. V 75. minutě 5:0, v 83. minutě  6:0 a poslední gól padnul minutu před koncem.

 ,,Dnes se nám zkrátka nic nedařilo, neměli jsme přihrávku, zakončení a ani to bránění nám nešlo!” řekl jeden ze zklamaných fanoušků Volárny.

 Další zápas se hraje v sobotu 7. 9. od 17-ti hodin na domácím hřišti proti Konárovicím. Předzápas žáků začíná od 15-ti hodin  také proti Konárovicim.