Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 24. 8. 2013

Obec Volárna

Fotbalový zápas 24. 8. 2013

TŘEBOVLE – VOLÁRNA 2:0

Zdravím všechny nadšence volárenského fotbalu. Po nedávném neslavném výkonu na turnaji v Sendražicích, kam Volárna přijela jen s 9 hráči, se povedlo udolat v souboji o 3. místo Býchorské Béčko.

To však není hlavní. V sobotu 24. 8. se rozjel kolotoč nově nazývaný ,, Postřižinský Okresní Přebor” a my zajížděli na utkání do Třebovle, která spadla z 1.B třídy.

Na začátek souboj nováčků soutěže. Předzápasové prognózy však byly tragické. Bylo jasné, že tam nevyhrajeme, a každý od nás čekal minimálně 10 gólů v naší síti. Ale to se nestalo i přes absenci Tomáše Šedivého, Lukáše Šindeláře, který u týmu zůstal, dále pak Pavla Wolframa mladšího, Davida Mlýnka a gólmanské posily Lukáše Dostála. Náš tým hrál od začátku vyrovnanou partii, i když bylo vidět, že kvalitnější tým jsou právě domácí Třebovle. Jarda Kubeš měl skvělý den a likvidoval několik šancí domácích, jindy mu hodně pomohla obrana. V poločase prvním branka nepadla a žlutou kartou byli odměněni Radek Ešner a Pavel Wolfram starší.  Poločas druhý byl celkem podobný, několik šancí měli domácí a dokázali se prosadit až v 68. minutě hry, kdy skórovali po rohovém kopu. V 70. minutě střídal Jarda Švandu, který své místo přepustil Petru Čapkovi. V 75. minutě však přišla hrubka obrany a skóre se změnilo na 2:0. Naši hráči však nic nevzdali a do konce utkání byli o hodně lepší tým, bohužel branka nepadla. Pro začátek to byl dobrý zápas i přes prohru jsme odjížděli s pocitem kvalitního výkonu.

Další zápas hrajeme opět venku a to v sobotu 31. 8. od 17-ti hodin v Libodřicích.