Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 5. 5. 2013

Obec Volárna

Fotbalový zápas 5. 5. 2013

VOLÁRNA – TÝNEC NAD LABEM 2:2

Po májovém víkendu se hrál další domácí zápas  proti týmu z Týnce nad labem. Všichni vědí, jaký byl v pátek liják, a tak ani v neděli 5. 5. nebylo hřiště suché, ale držely se na něm kaluže vody.  Půlka mančaftu společensky unavená měla za následek nepříliš pěkný výkon. Týnec přijel s několika dorostenci, kteří měli chuť si zaběhat. A tak, když Jarda Kubeš vyrazil docela lehkou střelu před sebe, nebyl pro týnecké útočníky problém doklepnout jej do brány. Hra dopředu se nám moc nedařila, protože jižní polovina hřiště byla prakticky pod vodou, v těchto kalužích se často zastavoval míč, a tak obránci hostů měli čas ho odkopnout do bezpečí.

Druhý poločas se naše hra opět zvedla, a dá se říci, že až na jeden brejk, po kterém jsme opět inkasovali, hrála Volárna téměř celý druhý poločas před brankou soupeře. Několik šancí měl Tomáš Šedivý, bohužel neměl svůj den a góla nevsítil. To samé Míla Šindelář.  Střelecky se prosadil jen Lukáš Šindelář, který dvěma brankami korigoval stav utkání na závěrečných 2:2

Předzápas žáků, kteří hráli také s týneckým týmem měl větší úspěch. Vyhráli 6:2, a tak v tomto pestrém týdnu udělali radost nejen svým rodičům a trenérovi, ale i fanouškům.

Další zápasy hraje Volárna venku. Žáci jedou v sobotu 11. 5. do Polep, kde hrají od 10.15 hodin. A mužstvo dospělých zajíždí k jednomu z těžších zápasů do Veltrub v neděli 12. 5., zápas začína v 17 hodin.