Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 18. 5. 2013

Obec Volárna

Fotbalový zápas 18. 5. 2013

VOLÁRNA – STARÝ KOLÍN 5:1

Sobotní odpoledne 18. 5. patřilo již tradičně fotbalu. Předzápas oslabených žáčků neskončil podle očekávání. Žáci prohráli s favorizovaným FŠ Velký Osek vysoko 0:9. Všechny oči se však upíraly na zápas mužů. Od 17-ti hodin se hrál důležitý zápas proti Starému Kolínu.

 Vítězná sestava z Veltrub zůstala nezměněna. A i když volárenští hráli ze začátku opatrně, přesto se stala chyba, a ve 12. minutě jsme inkasovali.

Další gól na sebe nenechal dlouho čekat, tentokrát už do sítě hostů. Tomáš Šedivý se po nádherné kombinaci se svým kolegou z útoku uvolnil a vystřelil. Stav byl srovnán a začínalo se zdát, že Volárna svého soupeře přehrává ve všech směrech. Do konce poločasu však zbývalo ještě několik minut a obě mužstva se je snažila patřičně využít.Starý Kolín se ještě několikrát dostal do zakončení, ale gól už do konce zápasu nevstítil. Za to domácí se neustále tlačili před branku soupeře. Svůj druhý gól přidal před koncem poločasu Tomáš Šedivý.

V poločase střídal Lukáš Luťha, nahradil ho Petr Čapek. Jedno brankové vedení z první půle však našim nestačilo. Postupně se dařilo vyšachovat soupeře několika přesnými narážečkami. A tak po střele Tomáše Šedivého, kterou golman hostí vyrazil jen před sebe se mohl zapsat do střelecké listiny i Jakub Čihák, který za pár minut přidal i druhý gól. Proběhlo ještě jedno střídání. Pavel Wolfram opustil hřiště, nahradil jej Vláďa Hloucal. Mezi poslední střelce zápasu přibyl i Lukáš Šindelář, se kterým si obrana hostí nevěděla rady. Lukáš však neměl šťastný den, a přestože vystřelil několikrát na branku, a to i z pokutového kopu, vstřelil pouze jeden gól.  Konečný výsledek byl tedy 5:1 pro Volárnu. Nicméně přínos pro tým to byl obrovský, a jelikož byl úspěch zasloužený v tomto parném odpoledni, nikdo nenamítal nic proti pár půllitrům zlatavého piva.

Další zápas se hraje v neděli 26. 5. od 17-ti hodin proti sousednímu týmu z Ovčár. Předzápas žáků se nekoná z důvodu lichého počtu soupeřů.