Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 6. 4. 2013

Obec Volárna

Fotbalový zápas 6. 4. 2013

VOLÁRNA – SENDRAŽICE 2:1

V sobotu 6. 4. se v odpoledních hodinách konalo fotbalové utkání domácí Volárny proti hostujícímu týmu ze Sendražic. Naši kluci zavzpomínali na podzimní zářez a vrhli se na soupeře vší silou. Krásné akce i zakončení předvádělo útočné duo Lukáš Šindelář a Tomáš Šedivý. Brankař hostů měl však vynikající formu i zkušenosti, které využil ve svůj prospěch. Prvním střelcem zápasu byl Lukáš Luťha, který po rohovém kopu a závaru před brankou soupeře, kde se nejlépe a nejrychleji zorientoval, doklepnul poskakující balón do branky. Hosté naší branku moc neostřelovali, a tak Martin Dohanič neměl tolik práce. Těsně před koncem první půle po nádherné akci zvyšoval Tomáš Šedivý, který ve vápně vyslal jednu ze svých dělových střel.

 Druhý poločas jsme opět byli aktivnější, a možná i měli více ze hry. Ale do zakončení jsme se dostávali hůře. Hra se pomalu začala přelévat nahoru a dolu. Asi 20 minut před koncem se hostům podařilo vstřelit gól po zaváhání a špatnému obsazení hostujícího útočníka. A mohlo být ještě hůře, Alešovi Hankovi nevyšla rozehrávka a na naši branku se řítil samotný útočník. Teď je třeba vyzdvihnout Martina Dohaniče, který svým zákrokem tým podržel a neinkasoval. V samotném závěru jsme si už jednogólový náskok pohlídali. Poděkování patří všem hráčům, kteří se opravdu snažili, a také všem fanouškům za povzbuzení. Odměnou všem byla výhra a pohled na docela pěkný fotbal.

 

A kdo jej neviděl, může se podívat na setřih zápasů na portálu Youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=vtnMoM-KpfI

http://www.youtube.com/watch?v=13aBB2IErtk

Za přiložené video děkujeme paní kameramance ze Sendražic.

Předzápas žáku, kteří hráli svůj první mistrák dopadl hůře. Od soupeře z Červených Peček dostali 7 branek a žádnou nevstřelili. Udrželi si však třetí příčku za Červenými Pečkami a za FŠ Velký Osek.

Další zápasy se konají v sobotu 13. 4. Žáci zajíždí do Žíželic, kde hrají od 14.30 hod. a naše Áčko hraje od 16:30 ve Vrbové Lhotě.