Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 27. 4. 2013

Obec Volárna

Fotbalový zápas 27. 4. 2013

HRADIŠTKO – VOLÁRNA 0:7

Sobota 27. 4. se nesla v duchu májových příprav, a také odpoledního fotbalu. Do Hradištka s námi vyrazila početná skupina volárenských Hooligens, kteří byli slyšet již při rozcvičce. Naše sestava posílená Mílou Šindelářem, kterému vypršel roční  trest, byla připravena spustit svůj strojogól. Už od prvních minut zápasu jsme domácí začali jasně přehrávat, jen naše obrana nebyla nejjistější, a tak měl soupeř několik šancí směrem k naší brance. Ale byl to Jakub Čihák, kdo první otevřel skóre, to když se dostal ke sražené střele Tomáše Šedivého. Po několika akcích soupeře  přidal Kuba další gól, který byl podobný tomu prvnímu. Domácím fanouškům se stav utkání přestával líbit, ti naši zase byli k nezastavení, svými pokřiky burcovali naše mužstvo k ještě lepšímu výkonu. Těsně před koncem byl sražen ve vápně Tomáš Šedivý, sudí ale penaltu nenařídil. První poločas jsme tedy vyhráli 0:2.

Do druhého poločasu jsme využili všechny možnosti střídání. Lukáš Szabo nahradil Tomáše Šedivého v útoku, a na stranách zálohy nahradil David Mlýnek zraněného Lukáše Luťhu a Tomáš Hartman Pavla Wolframa. Volárna předváděla skvělý výkon i na začátku druhého poločasu, kdy se do střelecké listiny zapsal svým gólem Lukáš Šindelář. Domácí hned po rozehrávce chybovali, čehož využil Kuba Čihák, který prošel obranou jako nůž máslem a nekompromisně zakončil, čímž završil hattrick. To hráče Hradištka totálně rozložilo. Kluci Šindelářovi motali hlavy celé obraně, a ne jen oni. Jako další střelec utkání se předvedl Lukáš Szabo a chvíli po něm i střelou do šibenice Tomáš Hartman. Soupeř byl zralý na deset gólů, ale ten poslední sedmý dal Mílá Šindelář z pokutového kopu. Na konci utkání proběhla velká děkovačka fanouškům za povzbuzování, které podle slov Kapitána Aleše Hanka, bylo bombastické! Samozřejmě až na některé vyjímky, kterým se člověk nikdy nezavděčí.

Vitězný den měli i naši žáci, kteří vyhráli v Konárovicích poměrem 1:3, gratulujeme!

Další zápas se hraje ve středu (odložený zápas 1. kola jarní části) 1. 5. od 17-ti hodin, kdy na místním hřišti hostíme Krakovany, které jsou na druhém místě. Proto všichni doufají v podporu fanoušků a úspěch v podobě zisku tří bodů.

Dále se hraje v neděli 5. 5. po májové veselici, kdy na domácím hřišti hrají žáci s Týncem od 15-ti hodin, a naše Áčko také s Týncem od 17-ti hodin.

Přijděte se pobavita a povzbudit náš tým. Přijďte na fotbal!!!