Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 20. 4. 2013

Obec Volárna

Fotbalový zápas 20. 4. 2013

VOLÁRNA – VELETOV 2:0

Na 20. dubna sehrála Volárna jeden ze svých těžkých zápasů proti hostujícímu Veletovu. Sestava byla jako vždy ta nejsilnější, sudy naražené a v udírně se už pomalu dělaly klobásy. První velkou šanci měli hosté, a to po mindě Aleše Hanka. Naštěstí z toho nic nebylo. Nám se začala dařit přihrávka, kombinace a ani koncovka nebyla špatná. Soupeře jsme uzavřeli na vlastní polovině a tlačili se víc a víc před branku, Tomáš Šedivý pak unikl obráncům, udělal kličku golmanovi a poslal náš tým do vedení. Opojeni vedením, jsme však začali kazit hru a to hlavně v obraně. Veletovským se podařilo několikrát vystřelit na branku. Největší šanci hostů likvidoval Jarda Kubeš na brankové čáře. Někdo z diváků viděl gól, jiní zase ne…

Do druhého poločasu nastoupil David Mlýnek místo Pavla Wolframa. Hra se přelévala tam a zpátky. Nejhezčí podívanou však byla kreativita našich útočníků a to hlavně Lukáše Šindeláře, který obráncům Veletova motal hlavy a možná i tkaničky. Šance na zakončení opět převládaly v náš prospěch, ale soupeř se nevzdával a ze svých šancí se snažil vytěžit maximum. Plány jim zhatil opět Tomáš Šedivý, který dal gól pomalu přes kopírák. Po výměně s Lukášem Šindelářem se krásně uvolnil a zakončil. Ke konci střídal ještě Martin Dohanič za Tomáše Hartmana a Petr Čapek za Tomáše Šedivého, kterému při střídání přihlížející náležitě zatleskali. Výhru 2:0 jsme udrželi a všechny potěšily 3 body za práci celého týmu, který se na vítězství nadřel. Velké díky putuje také fanouškům za podporu a hlavně do Ovčár, které dokázaly porazit Krakovany 2:1, čímž se Volárna posunula do čela tabulky.

http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/stredocesky/kolin/souteze.asp?soutez=214A2A

Předzápas žáků skončil výhrou našich mladých nadějí, které porazily žáky Radovesnic II. poměrem 3:0.

Další utkání hrají žáci v sobotu 27. 4. od 15-ti hodin v Konárovicích. Dospělí jedou do Hradištka také v sobotu od 17-ti hodin. Odjezdy autobusu budou hlášeny v místním rozhlase.