Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 13. 4. 2013

Obec Volárna

Fotbalový zápas 13. 4. 2013

VRBOVÁ LHOTA – VOLÁRNA 3:5

Dne 13. 4. zajíždělo naše mužstvo k dalšímu zápasu do Vrbové Lhoty, se kterými nemáme nejlepší bilanci. Na jejich velkém hřišti se nám nikdy nehrálo dobře. A tak tomu také bylo hned od začátku. Naše hra byla lepší, ale stačila dvě zaváhání, dvě chyby, dva nakopnuté balóny za obranu, a v 11. minutě Volárna prohrávala 2:0. Zpět do hry nás po standartních situacích dostal Radek ,, PROPIN ” Ešner, který má poslední zápasy skvělou formu. Skóre o poločase bylo tedy 2:2 a začínalo se jakoby od nuly. Zlepšit situaci měli střídající hráči Petr Švanda, který na kraji zálohy nahradil Michala Šálka a Láďa Bruna, který ve středu zálohy vystřídal Martina Dohaniče, ale později se přesunul zpět na svůj obvyklý post.

Nicméně přišla naše další chyba, a také další gól v síti Volárny. Poté se hrálo více na půlce domácích a další akce na sebe nenechala čekat. Lukáš Luťha byl faulován v šestnáctce a nařízenou penaltu nekompromisně proměnil Lukáš Šindelář. Po pár minutách předvedl Tomáš Šedivý, co že mu to daly sudičky do kolébky. Převzal přihrávku před vápnem, otočil se a vypálil!!! Míč se odrazil od břevna za brankovou čáru a domácí sen se začal hroutit tak, že si chlapci z Vrbovky dali výstavního vlastence, který se připsal Lukáši Šindelářovi, jenž byl u zrodu celé akce. Před koncem střídal Tomáš Šedivý, který uvolnil místo v útoku Petru Čapkovi. Na závěr zápasu nařídil pan rozhodčí Burda ještě proti nám pokutový kop, za vymyšlený faul, který naštěstí domácí neproměnili. Zřejmě to byla kompenzace domácím, protože výkon sudího nic moc!

Spokojenost s výsledkem byla vidět jak u fanoušků, tak u hráčů v kabině.

Další zápas se koná na domácí půdě v sobotu 20. 4. od 17-ti hodin s Veletovem.

Naši žáci vyhráli svůj zápas v Žíželicích poměrem 0:3 a již se těší na sobotní zápas proti Radovesnicím. Začátek je v 15 hodin.