Obec Volárna, Volárna 137, 280 02 Kolín volarna@volarna.cz 321 320 022

Jarní fotbalová sezóna 2013

Vážení a milí přátelé, fanoušci Volárenského fotbalu.

Jak už jste si stačili všimnout, jarní část sezóny 2012/2013 se nám rozjela, a to odložením prvního kola, kdy naše mužstvo mělo sehrát zápas s vedoucím týmem z Krakovan. FAČR ale první kolo zrušila z důvodu nepřízně počasí a špatného terénu. Na okrese Kolín se nehrál žádný zápas nižších tříd. Zápas, který se měl hrát v sobotu 23. 3. byl přesunut na státní svátek, středu 1. května, kdy výkop začne od 17-ti hodin na místním hřišti.

Všichni vědí, že naše mužstvo v zimní přestávce nezahálelo a pilně trénovalo, někdy i s malým počtem trénujících hráčů. Také se sehrály přípravné zápasy, a to s týmem Opočnice s výsledkem 2:2, s týmem Zásmuky ,,B” , které jsme porazili 4:2, a nakonec s týmem Slovanu Poděbrady, se kterým jsme prohráli 4:1.

Náš první jarní zápas se bude hrát v neděli 31. 3. v Kořenicích od 15-ti hodin. Odjezd autobusu bude zvěřejněn místním rozhlasem.

Dále bych chtěl poděkovat všem zůčastněným sportovního plesu, na kterém hrála kapela Eso pod vedením Míly Hartmana. Myslím, že se všichni dobře bavili, popili, zatancovali a domů si odnesli nějakou výhru z tomboly.