Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Hokej 28. 10. 2012

Obec Volárna

Hokej 28. 10. 2012

Nosorožci Kutná Hora – Piráti Volárna 6:3 (4:0, 1:0, 1:3)

Branky: Kubeš, Vokoun, Hartman T.

Nejprve se vrátíme k předchozímu utkání s týmem Lupičů ledu. Vedení soutěže uznalo stížnost Pirátů a výsledek zápasu kontumovalo v jejich prospěch. Po šesti odehraných kolech tak byl pohled na tabulku více než příjemný. Piráti překvapivě okupují krásnou druhou příčku J.

 Jak ovšem napsat reportáž z následujícího utkání, to byl daleko větší problém. Na naše hokejisty čekal v dalším utkání tým Nosorožci Kutná Hora, kterému se prozatím v letošní sezóně vůbec nedaří a okupuje předposlední místo tabulky pouze s jednou výhrou. Tyto skutečnosti a pravděpodobnost dalšího vítězství, které se tak nějak předpokládaloJ, zaslepila naše hráče natolik, že si utkání prohráli v podstatě sami. Ani největší pesimista by totiž nepředpokládal, že v čase 3:34 první třetiny bude na ukazateli skóre svítit výsledek 4:0. Vstup do utkání byl se strany našich borců katastrofální, což poznamenalo jeho další vývoj. Do konce první třetiny už sice žádná branka nepadla, ale ani obraz hry se moc nezměnil. Prostřední dějství přineslo naopak výraznou změnu, poměr sil na ledě se úplně otočil. Naši hráči v podstatě nepustili domácí ze své obranné třetiny, tlak na branku soupeře byl obrovský. Bohužel naše hráče opustilo střelecké štěstí v nejméně vhodnou dobu. Koho naopak štěstí neopustilo, byli domácí, kteří z ojedinělého protiútoku přidali další branku. Ve třetí třetině se sice podařilo střeleckou smůlu našim borcům protrhnout a třikrát skórovat, ale to bylo tak vše. Soupeř bohužel svojí obrovskou obětavostí a bojovností našim hráčům více nedovolil, a tak se jednalo pouze o kosmetickou úpravu výsledku. Závěrečná malá pozápasová bouřka v kabině už pouze dokresluje celkové klima, především z přístupu našich borců k utkání. Každý hráč nechť si sáhne do svého svědomí sám.

Šanci na nápravu budou mít Piráti v dalším utkání, kdy nastoupí v pondělí 5. 11. 2012 od 21:00 hodin na ZS v Kutné Hoře proti dosavadnímu a prozatím bezchybnému lídru soutěže, týmu HC Svatbín.