Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 29. 9. 2012

Obec Volárna

Fotbalový zápas 29. 9. 2012

VOLÁRNA – HRADIŠŤKO 4:2

Sobotní odpoledne 29. 9. se hrálo na místním hřišti mistrovské utkání žáků a mužů. Oba zápasy skončily pro naše družstva vítězně. Žáci porazili oddíl Konárovic v poměru 10:0 a jejich impozantní výkon láká čím dál více příznivců. Oddíl mužů si zahrál menší derby proti Hradištku. V prvním poločase to byla tak trochu přetlačovaná, ale více ze hry měl domácí celek Volárny. V prvním poločase se do listiny střelců zapsali Tomáš Šedivý, který se nádherně trefil z přímého kopu a Tomáš Hartman, kterému se daří i za hokejový tým HC Piráti. V poločase druhém se ale vše vyvíjelo jinak. Radek Pelikán nechtěně zavinil penaltu, kterou hosté stáhli rozdíl na 1 branku. Tentýž samý hráč o pár minut srovnával a v tu chvíli Hradištko bylo na koni. Výsledek 2:2 se jim zdál přijatelný, a tak začali zdržovat hru. To se ovšem vymstilo jejích golmanovi, který chyboval, a když se na poslední chvíli snažil zachytit míč, těsně před ním ho napálil do branky Kuba Čihák. Naše hráče to tak povzbudilo, že během posledních minut mohli dát možná i 5 gólů. Dalším střelcem byl ale opět Tomáš Šedivý, a konečné skóre zápasu bylo 4:2 ve prospěch domácí Volárny. I díky těmto výhrám si naše mužstva drží druhé příčky ve svých soutěžích.

Další zápas žáků se hraje v sobotu 6. 10. od 14-ti hodin v Týnci nad Labem, zápas můžu se hraje rovněž v Týnci, ale v neděli 7. 10. od 16-ti hodin.