Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Fotbalový zápas 13. 10. 2012

Obec Volárna

Fotbalový zápas 13. 10. 2012

VOLÁRNA – VELTRUBY 3:1

V sobotu 13. 10. byla sehrána na místním hřišti mistrovská utkání žáků a mužů. Podívaná to byla skvělá, a oba zápasy měly pro diváka jakýsi náboj. Žáci porazily celek Polep poměrem 8:4 i za podpory trenéra Míli Šindeláře, který byl vykázán mimo hřiště, až na silnici, odkud usilovně vykřikoval pokyny pro tým 😀

Druhý zápas dospělých nalákal spoustu diváků i z jiných vesnic. Hrálo se o druhé místo v tabulce s Veltruby. Naši hráči brali jako povinnost zisk tří bodů, a tak soupeře trochu válcovali. Pro oko diváka pěkný fotbal, jak zmínil Vláďa Čihák, který je spíše kritikem. Dostatek důrazu, přesné přihrávky a nápaditost našich hráčů nám přinesli brzo vedení, o které se postaral Tomáš Šedivý. Tomáš byl střelcem i druhého gólu, z přímého kopu poslal balón přímo pod víko. Na takovou ránu gólman Veltrub nestačil zareagovat. Po výměně stran naši hráči pokračovali v útočných akcích. Střídající Lukáš Szabó připravil gólovou šanci Lukášovi Luťhovi, který ji hlavou proměnil. Za stavu 3:0 se už hrálo volnějším tempem. Ale pomalu docházely síly, a tak soupeř stihl snížit gólem na 3:1. To byl konečný výsledek zápasu. Další utkání se hraje v sobotu 20. 10. ve Starém Kolíně od 15:30 hod. Žáci hrají v neděli 21. 10. ve Velkém Oseku od 13:30 hodin. Tento zápas bude o první místo v okresním přeboru žáků.