Volárna, okr. Kolín. ČR
+420 321 320 022
volarna@volarna.cz

Hokej 16. 9. 2012

Obec Volárna

Hokej 16. 9. 2012

V neděli 16. září po dlouhé letní pauze začal další ročník AKHL (amatérská kutnohorská hokejová liga) také pro naše hokejové mužstvo. Po loňské  sezóně,  kterou lze jednoznačně označit za propadák, je rozhodně co napravovat. Kádr mužstva během letní pauzy nedoznal výrazných změn, manažerovi mužstva (Pepa Babička) se ale podařilo posílit důležitý post – post brankáře, kde jsme angažovali Martina Huška, který by měl vytvořit brankářský tandem s Mirkem Bulíčkem.

Los soutěže nás vůbec nešetřil a na úvod (na rozehrání) nám přisoudil silný celek aspirující na celkové vítězství v soutěži, celek Malína.

Malín –  Volárna 5:5 (4:2, 1:3, 0:0)

Branky: Třesák, Hladík, Jandák, Hanek, Kubeš

 

S novou tváří na brankářském postu se nám podařilo na začátku soutěže způsobit velké překvapení v podobě vyrovnaného výsledku s jedním z aspirantů na celkové vítězství. Po trochu pomalejším rozjezdu, kdy v 5-té minutě na ukazateli skoré svítilo 3:0 a s naší hrou to nevypadalo vůbec růžově, jsme zmobilizovali své síly a směr utkání se začal pomalu otáčet. Naše hra se s přibývajícím časem lepšila, což mělo za následek i narůstání brankových příležitostí a utkání se začalo herně i gólově vyrovnávat. Druhá třetina se odehrála v naší režii a škoda tečované střely soupeře v závěru třetiny, která skončila vyrovnávacím gólem na 5:5. Poslední dějství se odehrálo z obou stran v trochu opatrném scénáři, kde byla snaha především gól nedostat než vstřelit a tak nakonec skončilo utkání zaslouženou remízou, kdy soupeř byl lepší v první půlce zápasu a náš tým naopak v druhé. Podaří-li se nám v příštích utkáních vyvarovat osobních chyb, můžeme se v průběhu soutěže dočkat ještě velice zajímavých výsledků.

Pozvánka na příští utkání, které se odehraje na ZS v Kutné Hoře ve čtvrtek 20. 9. 2012 od 21 hodin proti družstvu Křečhoře.