Obec Volárna, Volárna 137, 280 02 Kolín volarna@volarna.cz 321 320 022

Fotbalový zápas 28. 8. 2012

KRAKOVANY – VOLÁRNA 2:3

Zdravím všechny příznivce volárenské kopané. Po letní přestávce se opět začala hrát mistrovská utkání. A náš celek do nové sezóny vyrazil vítězným krokem. První zápas se hrál v sobotu 25. 8. v Krakovanech, kde naše mužstvo sehrálo celkem vyrovnanou partii s domácím týmem. Naše obrana působila trochu hektickým dojmem, to ale vynahradila záloha a útok. Golových šancí bylo na obou stranách dost. Naši hráči dotahovali skóre vždy po obdržené brance, kdy postupně odpovídali Lukáš Luťha, který dorážel odražený balón, a po něm Tomáš Šedivý. Rozhodující byla penalta na Lukáše Šindeláře, který jí sám proměnil v 85. minutě. Konečný stav utkání byl 3:2 ve prospěch Volárny. Doufáme, že nás přijdete podpořit na další zápas, který se hraje v sobotu 1. 9. od 17-ti hodin na místním hřišti, kdy k nám zavítá nováček soutěže z Kořenic.