Obec Volárna, Volárna 137, 280 02 Kolín volarna@volarna.cz 321 320 022

Fotbalový zápas 31. 3. 2013

KOŘENICE – VOLÁRNA 1:7

V neděli 31. 3. zajížděl náš autobus s fanoušky a fotbalisty k mistrovskému utkání do Kořenic. Tým hrál v téměř plné sestavě, a tak byl zisk tří bodů povinný. Začátek se nám povedl a ostřelování branky soupeře přineslo své ovoce. Mezi střelce se postupně zapsali Luťha Lukáš, Jakub Čihák a Tomáš Šedivý. Poté, ale naše stokilová obrana začala kazit rozehrávky a na Martina Dohaniče v brance se to jen hrnulo, naštěstí inkasoval pouze jednou. Ve druhém poločase jsme čekali větší nápor od soupeře, neboť jsme hráli proti kopci :),  ale vše bylo jinak. Postupně jsme zvyšovali náskok a to brankami Lukáše Šindeláře, který se trefil dvakrát, svůj druhý gól přidal i Lukáš Luťha a nakonec se mezi střeleckou elitu zapsal i střídající Petr Čapek. Soupeř ve druhém poločase párkrát zahrozil i s pomocí pomezního pana Krupičky. Gól však nedali a konec zápasu stanovil skóre 7:1 pro Volárnu. Všem zúčastněným jsme již poděkovali v autobuse za pomocí mikrofonu. Další zápas se hraje v sobotu 6. 4. od 16.30 hodin na místním hřišti proti Sendražicim.