Obec Volárna, Volárna 137, 280 02 Kolín volarna@volarna.cz 321 320 022

Fotbalový zápas 3. 11. 2012

VOLÁRNA – VELIM 3:4

Na první listopadovou sobotu se těšilo mnoho lidí. Po delší pauze se opět hrálo doma. Náš žakovský výběr si lehce poradil s týmem žáků z Ovčár. Zavěrečné skóre utkání bylo 3:0 ve prospěch domacích.
Naše Áčko hostilo od 14-ti hodin nováčka soutěže, velimské béčko, které toho v soutěži zatím moc nepředvedlo. Vše si asi chystali na nás. Hned v úvodu nás hosté zatlačili a vypracovali si dvě gólové šance. Ale první gól jsme vstřelili my, respektive Tomáš Šedivý, který dostal nádhernou přihrávku, kterou ještě lépe zužitkoval. Bohužel o pár minut později naše obrana chybovala v rozehrávce, a to mělo za následek vyrovnávací gól. Chvilku na to se soupeř dostal k našemu vápnu a jeden z hráčů vyslal nechytatelnou pumelenici, která málem Radkovi Pelikánovi utrhla obě ruce.

Radek jen vyndal jako gólmán míč ze sítě a pokračovalo se dál za stavu 1:2 pro hosty. U našeho vyrovnávacího gólu byl opět Tomáš Šedivý, který rychle rozehrál autové vhazování na Lukáše Luťhu, který se prokličkoval vápnem jako hbitý zajíc a nekompromisně zavěsil k tyči. Poté přišla ještě větší radost, to když z rohového kopu dorážel míč Radek Ešner za bezmocného golmana Velimi. 3:2! Do konce poločasu se nám podařilo ještě nastřelit dvě tyče. Těch bylo škoda, protože v poločase druhém naše obrana opět propadla, a hostům se povedlo zápas otočit. Výsledek 3:4 pro Velim zůstal až do konce. Jediné co se změnilo byl počet hráčů na hřišti. Pan sudí Lev totiž vyloučil Tomáše Šedivého, který nazval protihráče pánským přirozením, poté co byl faulován loktem do obličeje. Ale to se v dnešní době asi může. Prohra nás hodně zamrzela a jen doufáme, že absence některých hráčů nebudou trvat moc dlouho, protože další zápas se hraje v neděli 11. 11. od 14-ti hodin v Nebovidech. Bohužel, v předvečer je posvícenská zábava :/ !!! Žáci hrají svůj poslední zápas ve Šťítarech, také v neděli 11. 11. od 10.15-ti hodin.