Obec Volárna, Volárna 137, 280 02 Kolín volarna@volarna.cz 321 320 022

Fotbalový zápas 24. 11. 2012

OVČÁRY – VOLÁRNA 1:4

Poslední mistrovský zápas podzimní části se hrál 24. 11. na ovčáreckém hřišti. Volárna dorazila v téměř plné síle. A zisk tří bodů byl takřka povinnost. Od začátku náš tým soupeře přehrával ve všech směrech a byl jasně lepší. První gól utkání vsítil Tomáš Šedivý, který dostal milimetrovou přihrávku od Martina Dohaniče. Druhý gól po pár minutách vstřelil David Mlýnek. Poté se však naše hra zhoršila a jen zasluhou Jardy Kubeše v brance jsme do poločasu neinkasovali. Druhý poločas však začal vlažněji, domácím Ovčárům se po naší chybě podařilo snížit na 1:2 a náš tým hnán touhou po vítězství a také po pomstě za jarní utkání přidal a ještě dvakrát skóroval. O góly se postaral Lukáš Luťha a svůj druhý gól vstřelil i David Mlýnek. Naše mužstvo přezimuje na třetí příčce, inu podívejte se sami :http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/stredocesky/kolin/souteze.asp?soutez=214A2A.

Rozlučkový zápas SEVER : JIH můžete vidět na vlastní oči v sobotu 1. 12. 😀