Obec Volárna, Volárna 137, 280 02 Kolín volarna@volarna.cz 321 320 022

Fotbalový zápas 11. 11. 2012

NEBOVIDY – VOLÁRNA 3:2

V neděli 11. 11. sehráli naši žáčci své poslední utkání podzimní části ve štítarské kotlině. Zápas začínal dopoledne a skončil jako vždy vítězně. Žáci porazili soupeře na jeho hřišti poměrem 4:0. Odpolední utkání mělo na starost A- mužstvo. To zajíždělo do Nebovid. Bohužel utkání se nevyvíjelo příznivě. Po rychle inkasované brance dokázal odpovědět Lukáš Šindelář. Do poločasu jsme však obdrželi ještě jeden gól, ale vše mohlo být jinak. Nebovidy měli solidního brankáře, při kterém stálo i štestí, když vytáhl dloubák od Kuby Čiháka, který jistojistě směřoval do branky. Druhý poločas začal opět nemile. Inkasovali jsme gól z dorážky po rohovém kopu. A pak se na hřišti začaly dít věci. Nebovidy se snažily bránit vlastní uzemí, jenže marně. Po rozehrávce se míč dostal do chumlu v brankovišti, kde se nejlépe zorientoval David Mlýnek a snížil na 3:2. Póte jsme měli ještě několik pěkných šancí. Nebovidy jen odkopávaly, ale i to se jim vyplatilo. Ladislav Bruna (Já) podběhl, jeden takový balón, a i když se bleskurychle vrátil, tak ve snaze odebrat soupeři míč skluzem udělal takzvanou kosu. Všichni si mysleli, že to na červenou kartu není, ale pan rozhodčí Kratochvíl byl jiného názoru. A tak Volárna dohrávala posledních pár minut v deseti. Bohužel se ani ke konci nepovedlo vyrovnat. To má za následek třetí prohru v řadě, opět o góla a opět vlastní vinou, protože soupeř lepší nebyl. Další utkání se hraje v sobotu 17. 11. od 13:30h na místním hřišti. Naši borci nastoupí na derby proti Blešákům z Jestřabí Lhoty, bez hráčů Tomáše Šedivého a Ladislava Bruny, kteří jsou v trestu.