Obec Volárna, Volárna 137, 280 02 Kolín volarna@volarna.cz 321 320 022

Fotbalový zápas 7. 10. 2012

TÝNEC NAD LABEM – VOLÁRNA 1:1

V sobotu 6. 10. odehrálo volárenské žactvo vítezný zápas v Týnci nad Labem, který skončil skórem 2:8. Terén byl jako vždy podmáčený, ale ne tolik, jako následující den. Noc ze soboty na neděli byla deštivá, a takovéto počasí bylo i v neděli 7. 10. dopoledne. To nesvědčí takzvané týnecké kotlině, kde sehrála Volárna i svůj druhý, víkendový a mistrovský zápas, protentokrát dospělých. Nicméně pan rozhodčí utkání povolil, i když na trávníku stálo několik centimetrů vody. A jak už bylo zmíněno, kvůli terénu se stala z fotbalu pěkná holomajzna. Po zemi moc kombinovat nešlo, protože bálon se zastavoval v různých kalužích, které byli rozesety po celé hrací ploše. Vedení bálonů nešlo ani takovým špílmachrům, jako jsou Tomáš Šedivý, Lukáš Šindelář a Kuba Čihák, a tak se hrály spíše vzduchem nakopávané balóny. Domácí šli asi v polovině prvního poločasu do vedení, nicméně zápas to byl vyrovnaný. Na začátku druhého poločasu prostřelil Lukáš Šindelář domácího brankaře a bylo vyrovnáno. Naši hráči nic nevzdávali a hnali se za vítězstvím, ale několik šancí neproměnili, ani Tomáš Šedivý a ani Tomáš Hartman, který měl asi nejblíže vítěznému gólu. Volárna tedy uhrála na tragickém terénu bod remízou 1:1, to se dá považovat za přijatelný výsledek. Svou reputaci si může napravit proti Veltrubům na místním hřišti, již tuto sobotu 13. 10. od 16-ti hodin. Předzápas žáků se hraje od 14-ti hodin proti žactvu z Polep. Přijďte nám Fandit 😀