Obec Volárna, Volárna 137, 280 02 Kolín volarna@volarna.cz 321 320 022

Fotbalový zápas 8. 9. 2012

SENDRAŽICE – VOLÁRNA 2:1

V sobotu 8. 9. se za slunného počasí hrály zápasy žáků a mužů. Jenže nad volárenskými týmy bylo jaksi zataženo. Žáci inkasovali 11 branek v Červených Pečkách a áčko prohrálo v Sendražicích 2:1. V prvním poločase jsme vedli po gólu Lukáše Luťhy. V poločase druhém se však vše otočilo. I když jsme opět dělali chyby a nedařilo se nám v rozehrávce, nešlo přehlédnout tvrdost zápasu a styl pískání pana sudího Krupičky. Kdyby v zápase padly 3 červené karty, nikdo by se nemohl divit, jenže ono se tak nestalo. Nicméně na konci utkání si všichni podali sportovně ruce a odešli ve zdraví do kabin. Další zápas se hraje v sobotu 15. 9. na domácím trávníku s Vrbovou Lhotou od 16:30 hodin, předzápas žáku začíná ve 14:30 hodin , jejich soupeřem bude žákovský tým Žíželic.